Boya badana evimizi güzelleştiren ve harika duvarları oluşturan yapı uygulamasıdır. Türkiye’de hergün 20.000’den fazla ev boyanmaktadır. İstanbul’da ise bu rakam 10.000 civarındadır. Her ev ortalama olarak 3 yılda bir duvarlarını yenileyerek boya badana işlemine tabi tutulur. Bu denli önemli olan, hayatımızda bu denli var olan bu uygulamayı da ciddiye almalı, evlerimizin boyama işlemi için renk seçimi, usta seçimi gibi birçok etkeni ince eleyip sık dokuyarak seçebilmeliyiz.

Boya Badana Fiyatları

Boya badana sektöründe görmeden fiyat verilmemelidir. Evin durumu bilinmeden, duvarların yapısı incelenmeden, boya badana fiyatları verilmez. İşini profesyonel bir biçimde yapan firmalar ücretsiz keşif yolu ile müşteriye giderek fiyat verir, müşterinin isteklerini dinledikten sonra irtibata geçerler. Bu sebeple net bir fiyat vermek bu noktada yanlış bir uygulama olur.

Ev boyama, işyeri boyama işlemi ciddi bir iştir. Bu işi önemseyen profesyonel bir bakış açısı ile ilerleyen firmalar ile irtibata geçmek, hayallerinizdeki yuvaya kavuşmanız için size bir yol olabilir. Siz de duvarlarınızı renklendirmek, evinizi güzelleştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, soru ve görüşlerinizi bize dilediğiniz an rahatlıkla iletebilirsiniz.